• Ново
LAFUTURE 9 КОМПЈУТЕРИ Кинески Calligraphy Пракса за Обновливи Кинески Магија Крпа Вода-Хартија Сет (6 Кинески Магија Крпа Вода-Трудови + Weasel Коса Четка + Мастило Јадење + Четка
zoom_in

LAFUTURE 9 КОМПЈУТЕРИ Кинески Calligraphy Пракса за Обновливи Кинески Магија Крпа Вода-Хартија Сет (6 Кинески Магија Крпа Вода-Трудови

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вклучува : 6 Кинески Магија Крпа Вода-Трудови + Weasel Коса Четка + Мастило Јадење + Четка Одмор. 6 Магија Крпа Големина : ДВЕ 70*32 см( grid + Нема мрежа); ЧЕТИРИ 33*43 см (Гест+Loushiming+Shuidiaogetou+Niannujiao).Многу лесен за употреба.Само користење бистра вода и чиста четка. (безбедно да се користи за секого вклучувајќи ги и децата).Кинески calligraphy наменета за почетници, Нерешено со вода : Спаси дрво.Одлично за уметниците, деца, возрасни.Совети : Користете го calligraphy натопи четка со чиста вода и да пишува како и обично.Кога пишувате на неа, можете да го видите истиот ефект како и Кинески calligraphy хартија.Магијата крпа ќе се исушат и сите ракопис ќе исчезне во рок од 5 минути.

Избор на купувачот..