• Ново
Купувачи на Производи B95W Тело-До Индикаторот за Префрлување
zoom_in

Купувачи на Производи B95W Тело-До Индикаторот за Префрлување

DEN 765.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

360 степени активирање.Отпорен На Вода.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење, камионот и на приколката хардвер за нашите иновативен осветлување производи-тоа е неверојатно што Купувачи на Производи може да направи за вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи, како што се градење на нив за нас, бидејќи ние сме; Нашите тимови се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.Купувачи на Производи Тело-Up Индикатор Колекции кажете му на возачот кога депонија тело е во подигната положба. 360 степени активирање и отпорност на вода, Комплет вклучува заградата и жици приклучокот.

Избор на купувачот..