• Ново
Raymis Бебе Alpaca Крзно Женска Шамија Украл
zoom_in

Raymis Бебе Alpaca Крзно Женска Шамија Украл

DEN 2001.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : 100% Бебе Alpaca Крзно.Бебе Alpaca Крзно Е Противалергиски, Светлина и Топло.ТОПЛО & МЕКА : Тоа Ќе се Задржи Топло Во Ладни Зимски Денови.Ќе Најде Дека Alpaca Крзно Навистина Победи На Ладно.ФЕР ТРГОВИЈА : Во Raymis, Сите Наши Производи Се Работеа Под Фер Трговски Политики.ДИЗАЈН : Ова Шамија Украл Има Класичен И Женски Дизајн.Тоа Е Разноврсна И Може Да Се Користи За Сите Прилики.

Избор на купувачот..