• Ново
RIBOOM Жените Фитнес Тренингот Работи Шорцеви Двоен Слој Активни Јога Салата Спортски Шорцеви
zoom_in

RIBOOM Жените Фитнес Тренингот Работи Шорцеви Двоен Слој Активни Јога Салата Спортски Шорцеви

DEN 2301.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

96% Полиестер, 4% Spandex.Еластична затворање.Машина За Миење.Qwick сува технологија за сушење wicking спортски шорцеви, Еластична внатрешниот слој дизајн и openning hems, нека ви се движи слободно и удобно како да го извршите, скок, пресврт и да се наведнуваат.Тренингот работи шорцеви, мека гума за џвакање корселе, ви дава удобност, тренингот работи шорцеви.Drawstring и еластична корселе,што го прави лесно да се вклопи вашето тело.Машина за миење ладна вода, Погоден за прошетка, јога, трчање, пливање, фитнес и сл.RIBOOM жените тренингот работи шорцеви.Брзата сува technlogy кои фитили пот оддалеченост од телото имајќи сува и удобно.Внатрешна ткаенина им овозможува на шорцеви да се движи со вас додека вие тренингот, додека одржувањето на неговата форма и breathability.така да може да се фокусира на вашето вежбање.Овие шорцеви се одговараат, да се игра топката во, носат во салата, трчање или за секојдневен носат дома.Овие шорцеви се еластична корселе и drawcords, овие се машина перат.Се однесуваат на големината на табелата подолу за можни се вклопуваат за вас.RIBOOM Работи Шорцеви испорача пот-wicking удобност и breathability.Тренингот шорцеви за работа или обука.

Избор на купувачот..