• Ново
Валентино Garemi Чевли се Грижи Поставите Чистење, Полирање Чистење Заврши Четка за Полнење Сет за Кожа Материјали
zoom_in

Валентино Garemi Чевли се Грижи Поставите Чистење, Полирање Чистење Заврши Четка за Полнење Сет за Кожа Материјали

DEN 2184.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

⚜️ЗАВРШИ ЧЕВЛИ се ГРИЖИ за ПОСТАВУВАЊЕ на Оваа обувки има поставено асортиман на производи идеален за секојдневно чистење, полирање и чистење на задачи.Совршен избор за секој кој е во потребата од квалитет сјајна четка, чевли крем апликатори четка, чистење крпа и ракавица.Удобен традиционалните складирање торба направени од природни влакна се нудат за практично решение да ги содржи сите производи.Сите производи се во совршена прилог на сите поединци чевли се грижи за собирање. ⚜️Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - Ова чевли се грижи сет е одличен за употреба по кожени чизми, воена чевли, отворено пешачење чевли, лов обувки, работа чевли, спортски чевли, формално или мода обувки и спроведување на чевли.Да се донесе користи за кожа и материјали врати во живот, го користите четки и чистење облека од собата за да се вклучат кожа креми и други ткаенини производи во површината на чевли. ⚜️ФАБРИКУВАНИ КОРИСТЕЊЕ на ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ за САМО - Направени од вистински коњски влакна и јасна-обоени буковата рачки, Валентино Garemi само што нуди производи на висок степен на квалитет.Поради внимание на деталите дадени за време на производствениот процес, влакната на четки се соодветно обезбедени со природни бука-дрво, што резултира со малку да нема пролевање.Четки мерка на 5 и ¼ инчи долг од 1 и ⅝ инчи, широк од 1 и ⅜ инчи висок.На платно е исто така се направени со користење на 100% вистински памук. ⚜️ВАЛЕНТИНО GAREMI е снабдувач на иновативни и високо-квалитетни чевли за нега и апарати за производи за нега.Нашите понуди се врз основа на внимателно одбрани производи на нашиот потрошувачки потреби; направени од страна на најдобрите во класата занаетчии со висок квалитет на материјалите, со цел да се одржи и продолжување на нашата посветеност на најдобар во класа производи – гаранција за квалитет!. ⚜️Сите четки се произведени во Германија!.

Избор на купувачот..