• Ново
#народен јазик - 11oz Обоени се Справи и Rim Кафе Кригла, Црна
zoom_in

народен јазик - 11oz Обоени се Справи и Rim Кафе Кригла, Црна

DEN 551.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 11 унца керамички магија боја се менува кафе кригла е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пиење активности.Најдобриот дел е, тоа е магија!На собна температура кригла, се чини, не треба ништо од тоа.Додадете топла течност и дизајнот се открива.Тоа е неверојатно!.БЕЗБЕДНОСТ СПЕЦИФИКАЦИИ - Нашите боја се менува чаши се рака мие само објект.Не се стави оваа кригла во машина за миење садови.Тоа е микробранова безбедно.Се одликува со силна градба, мазна завршница, и лесна за печатење со дизајн што е прикажано.Тоа навистина е изграден за да изгледаат одлично и трае многу долго време.ИДЕАЛНО ВРЕМЕ ЗА УПОТРЕБА - се Скрши оваа надвор за една партија или партии, lounging, пешачење, кампување, велосипедизам или било кој друг внатре или надвор активност.Може да се покаже исклучување на вашиот сопруг, сопруга, девојка, момче, шеф, секретарот или друг член на семејството.СОВРШЕН ПОДАРОК - се разбира, тоа ќе се направи совршен подарок за посебна личност!Тоа е одличен подарок за денот на мајката, таткото ден, дипломирањето, Божиќ, groomsmen на ергенска забава, свадба тушеви или bachelorette партија, свадби, родендени, денот на вљубените, или било кој друг ден.Боја : Црна.

Избор на купувачот..