• Ново
Delimex Бело Месо Пилешко Пченка Taquitos Замрзнати Закуски (23 каратно Кутија)
zoom_in

Delimex Бело Месо Пилешко Пченка Taquitos Замрзнати Закуски (23 каратно Кутија)

DEN 6.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Една 23-каратно.кутија на Delimex Пилешко Taquito Замрзнати Закуски со Бело Месо.Delimex Пилешко Taquito Замрзнати Закуски со Бело Месо се направени од Америка 1 taquito бренд.Taquitos направи совршен мезе за партиите.Вкусно пилешко бело месо валани пченка taquitos.Taquitos со зачини и леќата за вкусни вкус.Земјата string : сад.Delimex Пилешко Taquito Замрзнати Закуски со Бело Месо се направени од страна на Америка е #1 taquito бренд да се испорача што автентичен Мексикански вкусот на вашето семејство craves.Им служи на овие брзо и лесно microwaveable taquitos како забава по училиште грицки за децата, или да ги направи семејството оброк на зафатен weeknight.Delimex замрзнати taquitos, исто така, направи одлична партија храна кога сте забавни гости.Секој од овие бело месо пилешко taquitos е завиткано во пченка tortilla за вкусни вкус.Едноставно микробранова лесно мезе за 1 минута и да уживате.Имајте секоја 23 смета кутија на Delimex Пилешко Taquito Замрзнати Закуски со Бело Месо, замрзнати да се заклучи во вкусови.Со секој вкус на Delimex производ, можете да уживате во високо квалитетни состојки што се очекува во дом-варен Мексиканската оброк : Направи-од-нула пченкарно и брашно tortillas, традиционалните Мексикански зачини и бавно-варен сосови.

Избор на купувачот..