• Ново
Под Кревет Чевли Складирање Организатор на Плакарот Одговара на 24 Пара - Здрав Underbed Чевли Сад Кутија за Постелнина Складирање со Јасно Покрие Сет од 2 Црно со Печате
zoom_in

Под Кревет Чевли Складирање Организатор на Плакарот Одговара на 24 Пара - Здрав Underbed Чевли Сад Кутија за Постелнина Складирање

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Здрав Премиум ЕКО-Пријателски : На underbed кутија за чевли направени дише трајни не-плетени ткаенини предмети им овозможува на проток на воздух и картон се задржи на кутија за чевли здрав,се вклопува 12 пара чевли.Целиот под кревет чевли складирање мерки 29.3 x 23.6 x 5.9 инчи.Совршен за да Слајд Под Вашиот Кревет : Една рачка на предната страна и друг рачка на страна ви овозможува лесно да се повлече тоа да се спроведе во било која насока.На чевли организатор со тврд картон вметнете кој помага при туркање кутија под кревет и кутија за чевли може да застане на своите сопствени празни,страни се во прилог на кој го направи посилна.Јасно Покрие Знае Што е Внатре : Карактеристики јасно да се покрие, да ви помогне да се види јасно што можете да се чуваат во торба, ги собереш надвор брзо.Простор за Заштеда на енергија Организатор и Картон Вметната Околу : чевелот носителот може да им помогна подобро да ги организирате вашите чевли и ќе беше во можност да се фрли сите чевли кутии кои го зема многу простор.Картон беше вметната околу кој го направи кутија за чевли повеќе здрав.Секоја голема ќелија measures4.9 W x 12.2 D x 5.9 H инчи кој може лесно да се одржи нормален високи потпетици, станови, и машки чевли и така натаму.Свитлива : Овој продукт може да се folable и лесен за носење.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.Чевли Организатор Под Кревет садовите за Складирање.Чувајте ги Вашите Чевли и во Форма и Чисти,Тешки&Здрав,Силен Рѓа Слободни Метални Патент,Заштеда на Вашите Underbed Плакар и Простор.Уморни од гледање на еден куп на чевли сите над вашата соба?.HOMYFORT Еден underbed складирање кутија простор може да собере до 12 парови на деца и возрасни чевли, децата чевли организатор е идеално решение за одржување на сите вашето дете чевли добро средена и на едно место на сите времиња.Чувајте ги вашите чевли чиста и добро организирана.

Избор на купувачот..