• Ново
12 Пакет Gingerbread Човекот Украси за Елка Украси, 3 Инчи Висок Gingerman Виси Шарм, Избрани Прекрасната Джинджифилово Figurine Украси елката Украс Празник Декорација
zoom_in

12 Пакет Gingerbread Човекот Украси за Елка Украси, 3 Инчи Висок Gingerman Виси Шарм, Избрани Прекрасната Джинджифилово Figurine

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????【Пакет Содржина】сет на 12pcs избрани gingerbread човекот украси, големината на секој украс е за 2.76 * 1.97 инчи.Доволно количество и богата стилови за да ги задоволи вашиот елка и партија украси, различни стилови на овие убави украси одговара на тема Божиќ, и да додадете празнична атмосфера. ????【Премиум Материјали】Джинджифилово Божиќ виси шарм беше направен на squidgy пластика која беше добар, мека, еластична, и многу мала тежина!Нема мирис!. ????【Широк Апликации】Овие декоративни смола gingerbread фигурини украси не само што се применуваат за да се направи Божиќ стебла, potted растенија, партија украси, вратата копчиња, камин mantles или други DIY уметничките ракотворби, ќе донесе топлина на вашето семејство, но може, исто така, може да се носи околу вратот како шарм; Тие може, исто така, како декоративни подарок и како подарок ознаки како и да се заблагодарам на подароци за вашите пријатели, семејство, колега, учениците, студентите и љубовници. ????【Лесен за Употреба】совршен gingerbread човекот украс со јаже е полесно да висат на елката или било каде со кука; Или можете да ги тргнеме на јаже и го стави во подарок кутија, како декорација, која ќе ги донесе топлина и сладост. ????【100% Гаранција】Ако имате било незадоволство со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Во исто време, ние искрено се надеваме дека нашите производи може да ви донесе смеа и среќа.Се надеваме дека ќе можат да уживаат во Новогодишни среќно!.

Избор на купувачот..