• Ново
Sterilite 19608006 41 Четвртиот/39 Литар Underbed Складирање Кутија, Јасно со Бела Капак, 6-Пакет
zoom_in

Sterilite 19608006 41 Четвртиот/39 Литар Underbed Складирање Кутија, Јасно со Бела Капак, 6-Пакет

DEN 1348.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Поништуваат.Направен во САД.Надворешни Димензии : 34.88 x 16.63 x 6.13. Вклучува 6 Кутии, 6 Капаци.Направен во САД.Види преку база за лесна идентификација на содржината.Тенок дизајн се вклопува underbed да се зголеми просторот за складирање.Димензии : 34 7/8" L x 16 5/8" W x 6 1/8" H. Капацитет : 41 Qt / 39 Л Бела капак w/Заоблачено база.Идеална големина за кои се неискористени underbed простор.Чувајте се далеку чевли, облека, постелнина, па дури и хартија за завиткување.Големина : 41 Четвртиот | Стил : 6-Pack | Шема Име : Кутија.

Избор на купувачот..