• Ново
UGG Жените Триаголник Faux Крзно Шамија
zoom_in

UGG Жените Триаголник Faux Крзно Шамија

DEN 849.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени во САД или Увезуваат.Ткаени од меки faux крзно, кое додава текстура да било облека, овој стилски триаголник шамија парови со широк спектар на падне essentials.Обидете се со фармерки, кожени чизми, и велур мото јакна. 100% Полиестер faux крзно.Вистинска кожа UGG логото табличка.Ткаени од меки faux крзно, кое додава текстура да било облека, овој стилски триаголник шамија парови со широк спектар на падне essentials.Обидете се со фармерки, кожени чизми, и велур мото јакна.

Избор на купувачот..