• Ново
Vestil Д-750-18 Клупа Засолниште, 132 Ширина, 126 Висина, 18 Проекција
zoom_in

Vestil Д-750-18 Клупа Засолниште, 132 Ширина, 126 Висина, 18 Проекција

DEN 791.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Три пена-исполнет влошки нудиме целосна клупа заштита.Максимална компресија дизајн нуди максимална заштита.Вграден-во воздухот тунели им овозможи на воздушни да избега кога се контактирани од страна на приколката.Монтажа на хардвер и инструкции за инсталација направи инсталацијата брзо и лесно.Vestil клупа засолниште.Врвот (header) е изградена на wolmanized граѓа и е изграден со наклон за да овозможи вода run-off.Насловот мерки 114-инчи ширина со 30-инчи капка завеса.Страна (verticals) мерка 120-инчи висок и содржи висока густина пена монтирани да се третираат граѓа.Откако монтирани, лицето на вертикална ќе се измери 12-инчи ширина и ќе коси да 9-1/2-инчи на ѕид.Verticals се монтира на дрвени 2-инчи од 12-инчи дозволување на монтирање на ѕид по должината на вертикални парчиња.Апликации со рамна клупа за градење во врска со Предност-O-Приклучете се користи 20-инчи проекција Клупа Печат.Единици се не-returnable. 10-инчи проекција.За користење со 10-метри ширина од 10-метри висина вратата големина. 18-инчи проекција.Овој сестран единица користи печат страни и засолниште врвот.Мерки 132-инчи ширина од 126-инчи висина.

Избор на купувачот..