• Ново
Hibbent Премиум Еден Клик Издолжена Тоалетни Седишта - Лесна Инсталација и Брзо Ослободување на Отстранлив за Чистење - Стабилна Зглоб Дизајн за да се спречи менувањет
zoom_in

Hibbent Премиум Еден Клик Издолжена Тоалетни Седишта - Лесна Инсталација и Брзо Ослободување на Отстранлив за Чистење - Стабилна

DEN 2229.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ.Кликнете на Копчето за Крај за да ги тргнеме на Тоалетни Седишта и Маска за чистење, Брзо Ослободување и Лесно Пренослив.Не се потребни алатки.СПРЕЧИ МЕНУВАЊЕТО.Креативни Едно парче Зглоб База Дизајн додадете стабилност и спречување на пренесувањето.Тоалет Места Остане Прецизна и нема да се Лизга и Слајд.ТИВКО-ЗАТВОРИ (седиште t треба да притиснете на копчето за секогаш.2. ПОВЕЌЕ ЧИСТИ : Ако копчето на средината, рацете може да стигне до тоалет седиште напред и се валкани.Па ние дизајн брзо копче за пуштање покрај тоа нуди подобрена чисти како вие само треба да се направи минимален контакт со седиште кога ќе се отстранат за чистење.Брзо Ослободување Функција е многу подобро отколку традиционалните монтажа база : Едноставно притиснете го копчето за да се отстрани тоалетот седиште, можете целосно да исчистат околу седиштето шарки и непријатни област помеѓу седиштето на монтирање на мислења и во случај на два дела тоалети можете лесно може да се добие околу подрачјето каде резервоарот ги исполнува сад.

Избор на купувачот..