• Ново
Симпатична Види Бенд Компатибилен со Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт Меки Силиконски Спорт Рака Замена Wristband за Жени Мажи
zoom_in

Симпатична Види Бенд Компатибилен со Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт Меки Силиконски Спорт Рака Замена Wristband за Жени Мажи

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилни Модели : Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт .Ве молиме имајте во предвид дека нашата бендови кои НЕ Обратно 3 / Смисла, за 7.1" -8.7"(178mm-220mm) зглоб.Лесен за Инсталација : Спорт бенд за да се Види доаѓа со watch гкл на двете страни, кои се заклучува врз Види интерфејс прецизно и сигурно.Материјал : Силикон бенд и метал тока;Види бенд е Лесна, Мека fluoroelastomer Силикони Обезбедува Мека Амортизирање на Вашиот Зглоб и Спречува Кожата од Иритација Добро.Повод : На силиконски бенд е многу погодна за модерен стил, секојдневно носење и спортот,особено за активности на отворено, како спорт , пливање, трчање.Издржливи Моделот Печатење Дизајн : Ажурирано напредни Вода Трансфер Печатење Технологија обезбедува на моделот, бојата на овие бендови, за да не исчезнат и пилинг надвор за да се обезбеди траен printings одржување на вашиот зглоб.

Избор на купувачот..