• Ново
XLTFZY лупа Поправка за Стари лица Читање со Led Светло Рачни Оптички Зголемувачот 10X Големо Огледало 3X
zoom_in

XLTFZY лупа Поправка за Стари лица Читање со Led Светло Рачни Оптички Зголемувачот 10X Големо Огледало 3X

DEN 691.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Десктоп Постарите Деца Студентите Читање лупа Високи Рачки Количка за 10 Пати Двојна со Светлина, Led Мобилен Телефон Десктоп Компјутер, Преносни Функции.Големи, Покрена За вклучување/Исклучување на уредот е Лесно за Постарите со Артритични Прсти.Оптички-Одделение Леќа - Транспарентно, Дисторзија-Слободен лупа за Возрасни лица, Пензионери, Аматери и Професионалци.Лесно да се Носат и Удобно да го Допре : Ергономски Структура, Добар Баланс и Удобен Зафат, Прави да се Чувствувате Помалку Тешки или Премногу Светлина.Led Зголемувачот и Бела Светлина, Преголеми Осветлување Читање лупа Книги, Весници Хоби и Занаети.Оваа лупа Стана Исклучително Популарна Како и за Elderly.by Обезбедување на Јасна Зголемена Леќа, Кој е Одличен за Мали Печати..Мајки и Татковци, Grandmas и Grandpas Се Љубовен Оваа лупа.Зголемувачот Стар Човек како чита со Led Светло рачен Оптички Зголемувачот 10 Зголемување Огледало 3 Times Feature : Мали и Преносливо.Дијаметар : Жу Џинг 90 Mm / Средно Огледало 20 Mm Material : Оптички Lens Battery : Напојува со 2 Aaa Батерии (Не Вклучувајќи Батерија).Guanyuan : 2 Led Светилка Монистра, Прилагодлив во 2 Gear Size : 240*110*14 Mm Net Износ : 265;Вклучувајќи Packaging Accessories : лупа, Огледало Крпа, Подарок Box Application : Накит Идентификација, Стари Читање, Набљудување на поштенски Марки,на Забелешка : Големината се Мери од страна, ве Молам Прости Ако Постојат Било какви Грешки.Погоден за Вашиот Дом, Канцеларија или Studio It е лупа Која Лесно се Вклопува во Торба или Оддел.Носат, Тоа е Цврсти и Издржливи.Носи за Носење и Ткаенина за Чистење на Леќите за Лесно Чистење и Soiling.Оваа лупа Ќе се Земе Било Непријатност Сте во Моментов Се Соочува Додека се Обидува да ги Прочитате Мали Печати на Забава, Рецепт, или Leisurely Читање.Голема Зголемувачот за Постарите Луѓе да се Подобри Нивниот Секојдневен Живот : Одлична за Читање на Весници, Списанија, Стари Книги, Писма.Вашите баба и дедо Ќе го Направи Те Сакам за Тоа.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил, Ние Сме Среќни да помогнеме на Сите на Време.

Избор на купувачот..