• Ново
EATON Weatherhead 1369X4 Воздушна Кочница Цевки, На 90 Степен Лактите, Машки Лактот да Машки Цевка Конец, 1/4 Цевка OD, 1/8 Машки Цевка Нишка
zoom_in

EATON Weatherhead 1369X4 Воздушна Кочница Цевки, На 90 Степен Лактите, Машки Лактот да Машки Цевка Конец, 1/4 Цевка OD, 1/8 Машки

DEN 114.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Земја на Потекло (предмет на промена) : сад.Цена За : Секоја Притисок (PSI) : 150 Материјал : Месинг Под-Категорија : Лактите Предмет : Машки Лактот Тип : Машки Темп.Опсег : -40 до 200 С Врска : Компресија Бакарни Цевки Тема Големина : 1/8-27 Надвор Кол. : - Должина на : - Вклучува : Орев и Ракав За Употреба Со : - Стандардите : SAE и ТОЧКА Цевка Големина : 1/4" Цевка Големина : 1/8" Хексадецимален Големина на : - Заптивка Материјал : -.Пакет Димензија : 11.176 сантиметри L x 5.08 сантиметри W x 1.27 сантиметри H. Точка Пакет тежина : 0.2 фунти. "Машки Лактите, Цевки Големина Во 1/8, Цевка Големина Во 1/4, Нишка Големина 1/8-27 Во, Притисок 150 PSI, Врска Компресија Бакарни Цевки, Темп.Опсег -40 до 200 С, Материјал Месинг, Стандарди SAE и ТОЧКА, Вклучува Орев и Ракави'.

Избор на купувачот..