• Ново
DAX Галерија-Стил Бизнис и Продавница Знак Носител (N16817BT)
zoom_in

DAX Галерија-Стил Бизнис и Продавница Знак Носител (N16817BT)

DEN 319.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тип На Производ : Office Производи.Пакет Димензии : 2.54 см L X31.115 см W X45.72 см Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Количина : 1. Оваа галерија-стил, црна дрво рамка убаво се изложуваат омилена фотографија, уметнички дела и повеќе.Нејзината заштитна стакло предни јасно ја покажува вашата врамени предмети, без да се попречува својот изглед.Издржливи виси хардвер овозможува или вертикална или хоризонтална ѕид екранот за повеќе гледање опции.Лесно-отворени табови на задната страна ќе ви овозможи брзо да ја вметнете или отстраните објекти за брза, едноставна операција.

Избор на купувачот..