• Ново
FOTTCZ Целото Тело Винил Кожата Налепница Decal Покритие за PS4 Конзола и 2 ПАРЧИЊА Контролори Кожи Пурпурна Маглина
zoom_in

FOTTCZ Целото Тело Винил Кожата Налепница Decal Покритие за PS4 Конзола и 2 ПАРЧИЊА Контролори Кожи Пурпурна Маглина

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на графика винил кожата налепница заштитник.Лесно се инсталира .Чиста PS4 Конзола, Контролори и КОЖИ површината темелно;.Стави на секое парче на винил decal внимателно;.Се применуваат топол воздух за да PS4 далечински управувач decal површината со помош на фен за коса ќе биде најдобар резултат.

Избор на купувачот..