• Ново
RADIKAL RK306R Анти-Кражба Мотоцикл Диск Ø6 Двојно Мост, Метален
zoom_in

RADIKAL RK306R Анти-Кражба Мотоцикл Диск Ø6 Двојно Мост, Метален

DEN 1005.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Универзална диск брава со ø6 окно да одговара на мали дупки на надвор од кочница диск на вашиот мотор или скутер.Се препорачува за локации со среден ризик од кражба.Овие диск брави се дизајнирани да се оди низ градот во практичен, лесен и едноставен за употреба начин.Идеален прилог на нашите одобрени анти-кражба опсег.Лесни архитектура со единствени двојно мост дизајн.Тоа е анти-кражба уреди што е толку лесен како што е издржлив, бидејќи благодарение на својот генијален дизајн, ние се отстрани сè што не треба, оставајќи најважен сам, и ние да се постигнат две точки на отпор, удвојување својата сила против можните напади.SEK Кликнете lock ни овозможува да се затвори тоа со една рака.Универзална диск анти-кражба со Ø6 оска за да внесете мали дупки на надвор од кочница диск на вашиот мотор или скутер.Се препорачува за места со ризик на среден кражба.Овие диск за заклучување е дизајниран да оди низ градот во лесен, лесен и едноставен за употреба.Идеален прилог на нашиот спектар на одобрени анти-кражба заштита.Ексклузивно RK306 S и RK306 R имаат двојна мост нано дизајн.Тоа е анти-кражба, што е и лесен и издржливи, бидејќи благодарение на својот генијален дизајн ние се отстрани сè што не треба да ја напушти фармата и имаме постигнато два отпор поени удвојување својата го издржат можни напади.

Избор на купувачот..