• Ново
Caliper 0-25мм Илјади Дебеломер Професионални Мерење Алатки, Dreamcrown
zoom_in

Caliper 0-25мм Илјади Дебеломер Професионални Мерење Алатки, Dreamcrown

DEN 1694.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Микрометар Тип : Микрометар Сетови.На точноста : 0.01 mm.Дисплеј Тип : Аналогни.DIY Материјали : Металугрија.Опсег : 0-25мм.Здраво, добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ние сме главно за дома се градина, спорт производи со најдобар квалитет и услуга.Микрометар Тип : Микрометар Sets Accuracy : 0.01 mm Display Тип : Analog DIY Материјали : Metalworking Range : 0-25mm1. Боја стојат, цврст метал мерење на површината.2. Резолуција : 0.01mm3. Боја : сребрена и black4. Прецизна механичка структура да се направи читањето повеќе интуитивен и лесен.Вграден-во сила ограничувањето уред обезбедува точни повтори читања, една рака висока ефикасност мерење, гаранции вистинската вредност на карбид мерење на површината на реално-време на мерни податоци, и обезбедува долгорочна стабилност на опрема.5. Производот се користи : за мерење на различни надворешни димензии и облик tolerances6. Големина : 10x5x2 cm.

Избор на купувачот..