• Ново
(100pk) 5/16-18 X 3 Рамен Torx Приколка Floorboard Завртки Три-Point Црна Фосфат Тема Формирање T40
zoom_in

(100pk) 5/16-18 X 3 Рамен Torx Приколка Floorboard Завртки Три-Point Црна Фосфат Тема Формирање T40

DEN 603.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Темата За Формирање На Завртки.Црна Фосфат Појачани Челик.Станот Torx Главата.Три-Point со 5/16-18 Теми. 3 инчи долго. 5/16-18 X 3 Рамен Torx Приколка Floorbloard Завртки Три-Point Црна Фосфат (100 Pack) - овие се нишка-формирање на завртки се дизајнирани да обезбедат дрвени палуби на камионски приколки, но може да се користи голем број на слични апликации.

Избор на купувачот..