• Ново
X-DREE Дупчење Совет Спирала Flute Рамен Хексадецимален ударна дупка 10мм x 160mm Ѕидани Вежба Малку(Punta де perforación Flauta espiral Pata хексагонална plana 10 mm x 160 mm Broca де mampostería
zoom_in

X-DREE Дупчење Совет Спирала Flute Рамен Хексадецимален ударна дупка 10мм x 160mm Ѕидани Вежба Малку(Punta де perforación Flauta

DEN 609.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Ѕидани Вежба Малку;ударна дупка Тип : Хексадецимален ударна дупка;Совет Ширина : 10мм / 0.394".ударна дупка Големина : 9.5 mm / 0.37";Flute Должина : 100mm / 3.94".Вкупна Должина : 160mm / 6.3";Материјал : Метал.Боја : Како на Сликата Прикажани;Нето Тежина : 68g(Боја : se muestra en la imagen; Peso neto : 68 г.Пакет Содржина : 1 x Ѕидани Вежба Малку(Contenido del paquete : 1 x broca де albañilería.Дупчење Совет Спирала Flute Рамен Хексадецимален ударна дупка 10мм x 160mm Ѕидани Вежба Bit Masonry вежба малку со Хексадецимален ударна дупка и отпорни на топлина лемење, кој се користи со ротациони чекан (не се вклучени овде).Хексадецимален битови користат асиметрични-параболични flute за ефикасен пренос на енергија и остатоци отстранување.За дупчење во granit_e, бетон, камен, ѕидарија, плочи и мермер.0 Description во Spanish Punta де perforación Flauta espiral Pata хексагонална plana 10 mm x 160 mm Broca де mampostería Nombre del producto : Broca де albañilería; Tipo де espiga : Vástago хексагонална; Ancho де punta : 10 mm / 0.394' 'Tamaño де vástago : 9.5 mm / 0.37' '; Longitud де ла flauta : 100 mm / 3.94' 'Longitud вкупно : 160 мм / 6.3' '; Материјал : Metal Color : se muestra en la imagen; Peso neto : 68 g Contenido del paquete : 1 x broca де albañilería.

Избор на купувачот..