• Ново
1 Pin - Четири Светски Првенства Во Лос Анџелес Затајувачите Unocal Pin '63,'65,'81,88
zoom_in

1 Pin - Четири Светски Првенства Во Лос Анџелес Затајувачите Unocal Pin '63,'65,'81,88

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Објектот беше купена директно од Уметноста на Играта на Dodger Стадион.Ве молиме имајте предвид -на Овие копчиња ќе дојде во оригиналната торба и се сосема нови.Ние може да имаат повеќе копии на овој објект на располагање – фото е само еден примерок од еден пример, значи може да има мали разлики во оној што ги добивате.Ако постои ГРБ или сериски број во објектот насловот, ќе добиете точната ставка сликата освен ако не е поинаку наведено.Овој објект не е потпишано или autographed.Ве молиме имајте предвид - Забрзан Превозот не е достапна на поголем/потешки предмети.Врамени дресови, врамени фотографии 16 X20 или поголема, итн.не може да биде право.Ве молиме контактирајте со нас прво да бидете сигурни.Клиенти со повеќе враќа, може да се наплаќа 15% restocking надомест за без грешка наредби.Ова е за автентична Unocal 76 Dodger Pin.

Избор на купувачот..