• Ново
FJYDBTWJ Образовни Хоби Magnifiers, Оптички Десктоп лупа со Led Светла за Читање на Стари лица
zoom_in

FJYDBTWJ Образовни Хоби Magnifiers, Оптички Десктоп лупа со Led Светла за Читање на Стари лица

DEN 768.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Abs+ Метал Црево + Оптичка Леќа.Оваа Зголемувачот е Совршен за Секој Кој Може Или да Имаат Поглед Прашање или Ако Едноставно Сакате одблизу Нешто Ќе Прочитате или Не.Offehigh Јасност да се Набљудуваат Мали Текстови, Делови, и Деталите на Страницата лупа Ви Помага Студија Мапи.Моќен Зголемување им Овозможува на Стареење Очи да Види Сложена Детали и парична Казна Отпечатоци со Неверојатна Јасност.Направени со Отпорен на Гребење, Shatterproof Јасно Оптички Одделение Објективи се Наменети за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Добредојдовте во Мојата Продавница.Мојата Продавница Има Многу Стилови на Magnifiers за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Треба Различни Стилови на лупа), Можете Да Барате [Fjydbtwj] и Оди до Мојата Продавница да се Провери и да се Купи.На Magnifiers во Мојата Продавница Се Многу Стилови, Роман Стилови беше потоа.Тој е Дизајниран за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Ве молиме Прочитајте Производот Descriptionfully.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Sold Директно од Производителот, Квалитетот и Safety Delivery : по Нарачка, Нашите Производи Ќе ви Бидат Доставени во Рок од 8-15 Days Product Име : Magnifier Magnifying Стакло Тип : Читање Зголемена Glass Color : Сребро White Lens : Чиста Оптичко Стакло Lens Magnification : 10 Times Battery : 2 Големина Aaa Батерии (За Експрес Испорака Безбедност, Овој Производ Не Може да Содржи Батерии, ве Молиме да се Разбере)Светлосен Извор : 5 Заштеда на Енергија Led s Main Користи : Читање, Идентификација, Etc.Net Тежина : Околу 200 Grams This Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.

Избор на купувачот..