• Ново
Телефонот се Користи за Фиксни Телефонски – Метежот-Бесплатно, Кадрава Телефони Земјиште Линија Мозок – Лесен за Употреба + Одличен Квалитет на Звукот – Телефонс?
zoom_in

Телефонот се Користи за Фиксни Телефонски – Метежот-Бесплатно, Кадрава Телефони Земјиште Линија Мозок – Лесен за Употреба + Одличен

DEN 354.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ МНОГУ ТЕЛЕФОНСКИ КАБЛИ на пазарот правиме компромиси за квалитетот, предизвикувајќи статички и други звучни прашања кои го прават телефонски повици непријатност наместо радост—особено за оние со оштетување на слухот.Ние ги користиме ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ & ИНЖЕНЕРИНГ да се создаде ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ и СТАТИЧНИ-БЕСПЛАТНА УСЛУГА која нема да ве изневерам.СОВРШЕН ЗА ПОСТАРИТЕ & оние со оштетен СЛУХ.Нафта и носат отпорни + добра во голема & ниски температури, нашите i So Ho извиткани мозок е совршен каде што тоа е потребно. ★ За РАЗЛИКА од ПОВЕЌЕТО ТЕЛЕФОНСКИ КАБЛИ за фиксни телефони КОИ МЕТЕЖОТ И да ИСКРИВАТ, рендерирање нив бескорисни, нашите i So Ho телефон мозок е ДИЗАЈНИРАН ДА ја ОДРЖИ СВОЈАТА ФОРМА.Направена со ТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛИ избран за нивната ОДЛИЧНА ЕЛАСТИЧНОСТ & ФЛЕКСИБИЛНОСТ, нашите телефонски кабел кабелот ќе трае со години да дојде.Тоа се протега до 15 МЕТРИ, што ќе ви овозможи да се ДВИЖАТ СЛОБОДНО, КАКО ШТО се ЗБОРУВА, а потоа се врати во својата првобитна форма, па тоа нема да го преземе вашиот монитор.Не телефонот кабелот detangler е потребно.Тоа е нашата МИСИЈА ДА се НАПРАВИ ЖИВОТОТ ЕДНОСТАВЕН. ★ НА i So Ho CORDED ТЕЛЕФОНСКИ КАБЕЛ МОЗОК Е ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & одлична за постарите.Едноставно приклучете еден крај во телефонот џек врз примачот и другата страна во телефонска слушалка кабелот џек на вашиот телефон.БЕЗ КОМПЛИЦИРАНИ SETUP.Нашиот долг телефонски мозок е дизајниран со УНИВЕРЗАЛНАТА се ВКЛОПУВААТ, што го прави КОМПАТИБИЛЕН СО БИЛО кој УРЕД со телефонот џек.Долго мозок го прави совршен фиксни телефонски кабелот за кујна, канцеларија телефон, и многу повеќе.Изберете од селекцијата на телефонот кабелот извиткани БОИ за ДА ги СОБЕРЕ сите DÉCOR. ★ 2-ГОДИШНО МЕТЕЖОТ-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА : Многу телефонски кабли метежот слободни карактеристики навистина не работат.Тоа е причината зошто ние го дизајнирани и тестирани нашите телефонска линија земјени кабелот за НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЕРФОРМАНСИ & функционалност е можно.Ние сме толку сигурен во вашиот телефон мобилен телефон мозок нема да ве изневери, што ако имате било какви прашања, само нека знае во рок од 2 години, & ние ќе ви испратиме замена.Ние исто така нудиме на 30-ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ВЕТУВАЊЕ ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот долг телефонски кабли за фиксни. ★ НА ISOHO ТЕЛЕФОНИ, НИЕ ЗНАЕМЕ КОЛКУ Е ВАЖНО ДА се задржи во допир со вашите најблиски.Постигнавме нашата мисија да го дизајнира најдобар телефон серпентина кабелот за постарите.Ние веруваме во ЈАКНЕЊЕ на нив да РАЗГОВАРА СО СЕМЕЈСТВОТО И ПРИЈАТЕЛИТЕ преку телефон, и покрај пречки на возраст и инвалидитет.Нашите клиенти се нашиот врвен приоритет—ве молиме не двоумете се да допрат ДО НАС со какви било прашања може да имате за вашиот мобилен телефон телефон кабелот.НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА ДА ВИ ПОМОГНЕМЕ.Во i So Ho Телефони, ние знаеме колку е важно да се задржи во допир со вашите најблиски.Постигнавме нашата мисија да го дизајнира подобар телефон кабелот за стари лица и слушно оштетени, да се поттикне нив да разговара со семејството и пријателите преку телефон и покрај пречки на возраст и инвалидитет.Ние сме дизајнирани и тестирани нашите i So Ho кадрава фиксни телефонски кабелот со највисок квалитет на ефикасноста и функционалноста на ум, за првата стапка сигурност на сите времиња.

Избор на купувачот..