• Ново
Двојно Din Андроид Автомобил Стерео 7 Инчен е Радио за Автомобил Капацитивни Екран на Допир за Стерео GPS Навигација FM Bluetooth Огледало Линк WiFi Поврзете Воланот Далечинс
zoom_in

Двојно Din Андроид Автомобил Стерео 7 Инчен е Радио за Автомобил Капацитивни Екран на Допир за Стерео GPS Навигација FM Bluetooth

DEN 2879.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Андроид е Радио за Автомобил : Надгради Андроид оперативниот систем, инсталација големина е 7.01"(L)*3.94"(H)*1.89"(W), одговара за Сите Универзални двојно din автомобил централната конзола.Quad Core, 1 GB RAM и 16 GB flash меморија, обезбеди непречено работење и побрз одговор.Висок квалитет на 7 инчен капацитивни екран на допир од 2,5 Г Калено Стакло Огледало, висока резолуција 1024*600p, појасни екранот ќе ви даде прекрасно визуелно доживување.Wi Fi, GPS Навигацијата за Автомобил : Можете да се поврзете двојно din стерео во автомобил со домашна Wi Fi или топла место на телефонот.Двојно din автомобил стерео многу погодно да преземете Апликации како што се мапата стан и така натаму.По поврзани wifi, Тука We Go стан, можете да го симнете бесплатно мапа на која било земја што треба (преку мени - download мапата) за офлајн навигација.Прикажување Линк s позитивни жица и други негативни жица.Позитивни за автомобили СТАНКОВИЌ, негативно на батеријата негативни.Не ви треба за да се поврзете на овој автомобил радија "радио антена контрола жица" или "amp контрола жица".Тогаш amp ќе биде вклучен откако на вашиот автомобил е за, и да работат со сите аудио режими на играње.Спецификации : .Фабрика поставување клучни зборови : 8888 Систем : Android излезна Моќ : 4*45 W Екран резолуција : 1024*600 RAM меморија+ROM : 1 GB+16 GB /2 GB+16 GB /2 GB+32 GB(во Зависност од вашите куповна) Радио чип : NXP6851 Аудио формат : МАЈМУН/FLAC/WAV/MP3/WMA, итн формат за Видео : MKV/RMVB/AVI/MP4/MDV итн Слика формат : PNG/JPEG/JPG/GIF/WBMP/БНП итн.Answer : ___________________________ Note : .За различни радио и производство, жици боја и функција може да се менува малку.Ве молиме погледнете го етикета на жица како стандард.Ве молиме потврдете дали овој уред одговара на вашиот автомобил центар конзола големина пред да купите.Моќ Кабел : .Постојат три боја на енергетски кабли, црвена, црна и жолта.Црвено жицата се поврзува со ACC (откопчување)Жолта жицата се поврзува со 12 V батерија positive Black жицата се поврзува со 12 V батерија негативни.Звучници Usb Конекција : .Постојат четири групи на говорникот, кабли, зелена, сива, бела и виолетова.Секоја боја е еден група, и во која еден кабел се поврзува со еден јазик позитивни жица и други негативни жица.Ако сте со користење на вашиот сопствен засилувач/sub : .Позитивни за автомобили СТАНКОВИЌ, негативно на батеријата negative You воопшто не треба да го поврзете на овој автомобил радија "радио антена контрола жица" или "amp контрола жица"Тогаш amp ќе биде вклучен откако на вашиот автомобил е за, и да работат со сите аудио режими на играње.

Избор на купувачот..