• Ново
Господарот на Прстените Дрвото на Gondor Автомобил Пред Шофершајбната Покрие Една Големина Водоотпорен Обложени Ткаенина
zoom_in

Господарот на Прстените Дрвото на Gondor Автомобил Пред Шофершајбната Покрие Една Големина Водоотпорен Обложени Ткаенина

DEN 1022.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајн Опис : Целосна Ширина Една Страна Печатење.Материјал Опис : Обложени Водоотпорен Материјал.Производ Перформанси : На Обложена Водоотпорен Материјал Да Може Ефективно Да Го Блокира Сонцето За Вашиот Автомобил, Ефикасно Да Го Заштити Внатрешноста На Вашиот Автомобил, Спречување На Стареењето И Отпорност На Топлина, И Да Се Создаде Најмногу Удобно И Кул Внатрешни Работи На Животната Средина.Преносни И Разумна Големина, Лесно Да Се Носат И Продавница, И Ќе Не Заземаат Премногу Простор.Применливи Сценарио : Големината На 147 * 118cm Е Совршен За Шофершајбната На Повеќето Модели.Во Снежните Зимски : Да Се Чува На Снег / Мраз Во Зима, И На Снег Нема Да Излегуваат Во Јавноста Од Поклопец.Инструкции : Едноставен За Инсталација : Нема Tools Инсталацијата Се Потребни.Страна Размавта Дизајн Е Усвоен За Да Спречите Испаѓање.Кога Ќе Се Вратам, Само Да Се Извлече Надвор, Капакот И Сите Снег, Мраз, Мразот Или Остава.Дизајн Опис : Целосна Ширина Една Страна Печатење Материјал Опис : Обложени Водоотпорен Материјал Производ Перформанси : На Обложена Водоотпорен Материјал Да Може Ефективно Да Го Блокира Сонцето За Вашиот Автомобил, Ефикасно Да Го Заштити Внатрешноста На Вашиот Автомобил, Спречување На Стареењето И Отпорност На Топлина, И Да Се Создаде Најмногу Удобно И Кул Внатрешни Работи На Животната Средина.Преносни И Разумна Големина, Лесно Да Се Носат И Продавница, И Ќе Не Заземаат Премногу Простор.Применливи Сценарио : Големината На 147 * 118cm Е Совршен За Шофершајбната На Повеќето Модели.Во Снежните Зимски : Да Се Чува На Снег / Мраз Во Зима, И На Снег Нема Да Излегуваат Во Јавноста Од Поклопец.Тоа Е Отпорен На Апсорпција На Вода И Го Осигурува Дека Сите Снег И Мраз На Надворешната Површина Може Да Биде Лесно Да Се Отстрани.Нема Повеќе Стакло, Нема Повеќе Замрзнати Стакло.Додаток Структура : Еластичен Бендови Од Двете Страни На Производот Да Се Користи За Да Се Поправи На Автомобил Огледало.Постојат Два Corns Во Пред Крајот, Кои Може Да Бидат Поправени Со Вшмукување Чаши.Тој Е Опремен Со 4 Вшмукување Чаши (Вклучувајќи 2 Резервни Вшмукување Чаши).На Лесни И Цврсти Материјали, Лесно Може Да Се Здипли И Испратен На Пакет Торба За Складирање Во Багажникот Или Задниот Дел На Возилото.Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана Инструкции : Едноставен За Инсталација : Нема Tools Инсталацијата Се Потребни.Страна Размавта Дизајн Е Усвоен За Да Спречите Испаѓање.Кога Ќе Се Вратам, Само Да Се Извлече Надвор, Капакот И Сите Снег, Мраз, Мразот Или Остава.

Избор на купувачот..