• Ново
Samzary Чување на Кутии за Мода Креативни Домаќинство Десктоп Памук, Лен се справи со Преземање Крпа Козметички Складирање Кошница Кутија Случај Организаторот
zoom_in

Samzary Чување на Кутии за Мода Креативни Домаќинство Десктоп Памук, Лен се справи со Преземање Крпа Козметички Складирање Кошница

DEN 80.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изработени од памук и јута материјал кој е издржлив и погоден за носене.Отворете врвот држи сè лесно достапни, да ги задржи вашиот десктоп, кујна, расадник, playroom, дневна соба, спална соба, бања и перење организирани, нема хаос околу.Рачка на двете страни е дизајниран за лесна за носење, тие исто така може да се користи како фиоки, лесно да се извлече надвор, и надвор од полиците.Нашите чување на кутии може да се користи за чување на картички и канцелариски материјал, фотографии, фото рамки/албуми, документи, книги, козметика, убавина и коса додатоци, Двд-а и Цд-а, далечински контролер носителот, помали деца' играчки, мачка и куче играчка и лекување, канцеларија и занает материјали, електронски средена, сезонски предмети, Божиќ украси или други колекционерски предмети, добро организирање на нередот.Кошница е свитлива,тоа е простор-за заштеда на енергија и практично да се сфати.Вода-доказ слој, само да се избрише со влажна сунѓер или крпа и дамки може да исчезне, тоа е, исто така, rinsable.Опис на производот Материјал : Памук и linen Color : Како shown Size : 20*16*13cm(7.9"*6.3*5.1")Тежина : 88g Feature : Складирање кошница имаат две рачки и може да се справи со тоа, светлината, многу погодна за чување на предмети живот, исто така се идеални за украсување на собата.Убави модели во секој дом изгледа добро на секој стил и стилизирана : шарени многу истото да го направи тоа може да се користи во бања, дневна соба, детската соба, спална соба, перална, итн.Нашата Услуга : Вашето задоволство и евалуација се многу важни за нас .Ве молиме да не информирате на прво место во случај да имаат било поплаки или сугестии кон нашите производи и услуги, ние ќе ви понуди задоволителен одговор како е можно поскоро.

Избор на купувачот..