• Ново
за iPhone 13 Случај со Екран Заштитник (2 Парчиња), Јасно Жените Флорални Симпатична Телефон Маска, Девојки Розова Цвет Дизајн Тенок Силикони Тешко Случаи, Shockproof Заштитн
zoom_in

за iPhone 13 Случај со Екран Заштитник (2 Парчиња), Јасно Жените Флорални Симпатична Телефон Маска, Девојки Розова Цвет Дизајн Тенок

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔ 360-Полно работно Тело-Заштитна Set - 1pcs флорални случај + 2 парчиња 9 H калено стакло екран заштитник , сите-коло заштита, само за i Phone 13 6.1" 2021 (која има 2 Камери). ✔ Јасно Цвеќиња Шема Никогаш не се Избледени - На повеќето напредни IMD технологија на печатење со анти-исчезнат бариера, флорални модел нема да scrape исклучување, слабее или дупка со. (поддршка за безжично полнење). ✔ Екран & Камера Заштита - 1mm покрена усна за i Phone 13 екран и камера која обезбедува целосна тело за заштита.Вие не се грижите за случајно капки, испакнатини и гребнатини. ✔ 9 H Калено Стакло Екран Заштитник - Висока јачина на Работ против Влијание, чувари на вашиот екран против рушењето, гребење и удари, кои ви даваат крајната гол-екран на допир и најдобар визуелен празник. ✔ Наменета за Жените -Ова флорални телефон случај и Стакло филм во собата со исклучителна присутни пакет , Тоа е најдобар подарок за жените,сопруга, девојки пријатели во Божиќ/ Нова Година /Роденден/ Денот на Вљубените.

Избор на купувачот..