• Ново
ДЕЈТОНСКИОТ Влажни/Сува Вакуум 2 HP 10 гал. 120V
zoom_in

ДЕЈТОНСКИОТ Влажни/Сува Вакуум 2 HP 10 гал. 120V

DEN 12360.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Janitorial & Чистење Резерви.Земја на производство : сад.Производителот : ДЕЈТОНСКИОТ.Влажни/сува вакуум врв hp 2 вакуум капацитет 10 гал.Комерцијални серија проток на воздух 75 cfm засилувачи 7.4 ниво на звук велика британија не оценет филтер тип hepa кертриџ пена вакуум филтер статичен притисок 75 во.Напон 120 w 255 резервоарот материјал полипропилен просек четка живот 750 час.Црево кол 1-1/2 во.Црево должина од 10 ft.Број на моторни фази 2 кабелот за напојување должина 35 ft.Влажни капацитет 7.25 гал.Сува капацитет 9.25 гал.Исцедете не casters да hz 60 висина 28 во.Ширина 15-1/2 во.Должина 17 во.

Избор на купувачот..