• Ново
LiiYii Деца Девојки Танц Тренингот Гимнастика Леотар 2 Парчиња Писмо Печатени Спортски Сечење на Врвот со Шорцеви Сет
zoom_in

LiiYii Деца Девојки Танц Тренингот Гимнастика Леотар 2 Парчиња Писмо Печатени Спортски Сечење на Врвот со Шорцеви Сет

DEN 188.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Рака Мие Само.Надворешниот изглед е направен од polyamide и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Racer назад резервоарот врвот, солидна боја.Еластичен материјал, удобно и дише да се носат.Појавување писма печатени bottoms со еластична корселе.Атлетик сет за вашата девојка.Погоден за танц класа, gymnastic вежби, сценски перформанси, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Резервоарот Врвот, 1 Pc Bottoms Состојба : Нова со ознака Материјал : Polyamide, Spandex Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|-Блузи Должина-|-Bottoms Половината-|-Bottoms Должина -S|3-4 Години|-20.5"/52cm-|8.0"/21cm|-19.0"/48cm|7.5"/19cm -М|5-6 Години|-21.0"/54cm-|9.0"/23cm|-20.0"/50cm|8.0"/20cm -L|7-8 Години|-23.0"/58cm-|9.0"/24cm|-20.5"/52cm|8.0"/21cm -XL-|8-10 Години-|-24.5"/62cm-|10.0"/26cm-|-21.0"/54cm|8.5"/22cm 2 XL-|-10-12 Години-|-26.0"/66cm-|11.0"/28cm-|-22.0"/56cm|9.0"/23cm.

Избор на купувачот..