• Ново
MSemis Деца Девојки 2 Парче Печати на Атлетските Тимови Racer Назад Сечење на Врвот и Leggings за Гимнастика/Танц
zoom_in

MSemis Деца Девојки 2 Парче Печати на Атлетските Тимови Racer Назад Сечење на Врвот и Leggings за Гимнастика/Танц

DEN 280.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Бебе Девојка Цртан Филм Печати Без Ракави Исечете Резервоарот Врвот Cami Кошула Долги Панталони 2 Парчиња.Дизајниран со сите видови на живи цртан филм на маица и панталони.Pls ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате.Racerback стил сечење на врвот да се направи раце флексибилни за да ги користите, и рака ќе не е лесно да се лизга додека го носи.Кошула со широк еластичен појас и наредени со дише пике за удобност и дополнителна заштита.Совршен за повик носат, вежба, кондиција, активни спортови, lounging околу куќата или секојдневна употреба.Сет Вклучуваат : 1 Компјутер Девојка Cami Кошула, 1 Компјутер Долги Панталони Состојба : Нова со ознака Материјал : Polyamide, Полиестер, Пике Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|-Маица Должина-|Биста-|-Панталони Должина-|Половината- -4|-4|7.5/19cm|-20.7/52.6 cm-|22.8/58cm-|-19.3/49cm -6|-6|-8.1/20.5 cm-|-22.3/56.6 cm-|25.2/64cm-|-20.9/53cm -8|-8|8.7/22cm|-23.9/60.6 cm-|27.6/70cm-|-22.4/57cm -10-|10|-9.3/23.5 cm-|-25.8/65.6 cm-|29.9/76cm-|-24.0/61cm -12-|12|9.8/25cm|-27.8/70.6 cm-|32.3/82cm-|-25.6/65cm.

Избор на купувачот..