• Ново
Luber-пофини AF126 Тешки Филтер за Воздух
zoom_in

Luber-пофини AF126 Тешки Филтер за Воздух

DEN 1000.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Luber-пофини филтри за воздух отстрани повеќе од 99 проценти загадувачи на воздухот.Обезбедува 25-30 проценти повеќе нечистотија-одржување капацитет, дури и во најекстремните оперативни средини.Висока ефикасност филтер медиумите технологија доловува штетни честички кои може да го оштети вашиот мотор.Нуди висок квалитет на филтрација кога се соочуваат со груби средини, прашливи или нечисти патишта, или чести лер време.Ги исполнува или го надминува барањата за сите нови возила гаранции.

Избор на купувачот..