• Ново
Spec-D Подесување Чад Леќа Затемнети Фарови Компатибилен со Хонда Одисеја 2005-2007 L+R Пар Главата Светлина Светилка Собрание
zoom_in

Spec-D Подесување Чад Леќа Затемнети Фарови Компатибилен со Хонда Одисеја 2005-2007 L+R Пар Главата Светлина Светилка Собрание

DEN 302.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔️ Сите на Нашите Предмети се 100% Во Оригинална Амбалажа!Вие Никогаш Нема да Добие Користи Објект Од Нас!. ✔️ ТОЧКА и SAE Согласност.Направени од страна на ISO Сертифицирана Производителот користење на Материјали кои ги исполнуваат или Надминуваат ОЕМ Барања!. ✔️ Инсталација прават Лесно на Сите Наши Предмети!Малку да Нема Промени се потребни во Најдобар!. ✔️ 30 Дена Наплата & 90 Дена Неисправни Објект Замена Гаранција!Било какви Проблеми Со Вашиот Објект ве Молиме Јавете/Ни e-mail и Ние Ќе Ви Помогне!. ✔️ FITMENT : Компатибилен со Хонда Одисеја 2005-2007 модели само.FITMENT : Компатибилен со Хонда Одисеја 2005-2007 модели само.ОПИС : Сосема нов во оригинално пакување.Иста како што е прикажано на сликата!Доаѓа со двете фарови.Висок квалитет на хром домување чад леќа фарови.Овие светла се изработени од страна на OE одобрени и ISO сертифицирана производителот со квалитетот ги исполнуваат или надминуваат сите OE стандарди. 9006 12v/55w светилки се вклучени за инсталација.Директна замена, без промени се потребни.Професионалната инсталација се препорачува.

Избор на купувачот..