• Ново
Се вклопи во Системот 63511H Хонда Патникот Страна Замена OE Стил Прирачник Далечински Виткање Огледало, Црна
zoom_in

Се вклопи во Системот 63511H Хонда Патникот Страна Замена OE Стил Прирачник Далечински Виткање Огледало, Црна

DEN 1208.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Патникот страна Огледало, тестирани за да се вклопи и функција како оригиналот, ги Исполнува или го надминува ОЕМ стандарди.Огледало стакло има прирачник далечински прилагодување.Прирачник за виткање за дополнителни царинење.Црна.Одговара тип : Возило се Специфични.Патникот Страна Огледало за Хонда Граѓански Hatchback/ Купе.Црна.Foldaway.Прирачник Далечинското.Огледало стакло приспособена од страна knob во внатрешноста на автомобилот.Конвексни Леќа.Огледало стакло нема греење способности.Прирачник за виткање за дополнителни царинење.Огледало нема претвори сигнал.Домување заврши во Црно.

Избор на купувачот..