• Ново
DALIZHAI777 Платформа Количка Платформа Камион Пластични Шасија со Висок Вчитување Капацитет Количка за Рачка за Лесно Носење и Чување Трајни Рака Количка Рака Камион (
zoom_in

DALIZHAI777 Платформа Количка Платформа Камион Пластични Шасија со Висок Вчитување Капацитет Количка за Рачка за Лесно Носење и Чување

DEN 1980.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На количка за справи изработени од дебели челични цевки е издржлив и удобно.Капацитет : 150kg/ 330lb, 300kg/ 660lb.Материјал : метал рачка+пластика панел.Големина на : Мал : 48*72*84cm(18.9*23.4*33.1 инч), Medium : 60*90*88cm(23.6*35.4*34.6 инч).Издржливи, повеќе труд-за заштеда на енергија и заштеда на време ракување.Спецификации : Предмет тип : Рака Trucks Load капацитет : 150kg/ 330lb, 300kg/ 660lb Material : метал+plastic Size : Мал : 48*72*84cm(18.9*23.4*33.1 инчи)Медиум : 60*90*88cm(23.6*35.4*34.6 инчи)Забелешка : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Дали ќе се движат предмети за домаќинството, плочи или suitcases, оваа мала човек може да го направи тоа al.

Избор на купувачот..