• Ново
Подобар Живот Природни Сите Намена Почиста, Clary Мудрец & Цитрус, 128 Fl Мл (Пакување од 1), 2409H
zoom_in

Подобар Живот Природни Сите Намена Почиста, Clary Мудрец & Цитрус, 128 Fl Мл (Пакување од 1), 2409H

DEN 359.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% растенијата добиени чистење агенти од сапун кората, кокосово, и пченка.Минува низ маснотии и валкано.Важи од тоалетите, countertops, апарати, тапацир, baseboards, ѕидови, подови, маси, тушеви, чамци, автомобили, спортска опрема, играчки - што!Секоја вода-безбедно површина или текстил означен "W" или "W/S".Без алкохол, Нема нафта растворувачи, Не се бои, Не parabens, НЕ SLS/SLES.Без суровост и Пријател на Планетата.Ова се КОНЦЕНТРИРА прави дваесет 32 оз.шишиња на Clary Мудрец Сите Намена Почиста.Нашите природни сите намена почиста пакети удар, надмина средства за чистење дека стинг.Едноставно спреј, избрише, и да се види како тоа tackles scuff знаци на ѕидот, излезе сок на подот, путер од кикиритки на шалтер, сланина маст на шпоретот, паста за заби на суета, или кафе spills на каучот.

Избор на купувачот..