• Ново
Креативна Настава Притиснете Фарма Пријатели Фарма Забава Огласна Табла (10237)
zoom_in

Креативна Настава Притиснете Фарма Пријатели Фарма Забава Огласна Табла (10237)

DEN 347.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Децата ќе уживаат во учењето за животот на фарма, вклучувајќи ги и одгледувањето на култури, одгледувањето на животните, фарма опрема, бербата култури, со користење на енергија од ветер за да се испумпува вода, и згради на една фарма.Одлична за употреба во раното детство училници. 21-парче фарма огласна табла поставена.Погледнете го нашиот опис подолу за целосна детали на оваа голема Огласна Табла поставена.Земете посета на фарма со оваа Фарма Забава Огласна Табла.Децата ќе уживаат во учењето за животот на фарма, вклучувајќи ги и одгледувањето на култури, одгледувањето на животните, фарма опрема, бербата култури, со користење на енергија од ветер за да се испумпува вода, и згради на една фарма.Одлична за употреба во раното детство училници.Овој 21-парче фарма огласна табла поставена вклучува : - голем црвен штала (22. 75"w x 16. 75"h) - зелена трактор (14"w x 10. 75"h) - три свињи во свиња пенкало (16. 25"w x 8. 25"h) - градинарски (16. 25"w x 9") - пилешко кокошарник (11"w x 13. 75"h) - езерце со патки и водни растенија (17"w x 11. 75"h) - на ветерници (11"w x 22"h) - 3 сено bails (7. 5"w x 4. 5"h) и голем сено (11. 25"w x 4. 5"h) - 3 рачките од пченка (прибл. 5" x 9. 5"h) - 4 цвеќиња (прибл. 4. 5"w x 4. 25"h) - една пумпа за вода (6. 25"w x 11. 5"h).

Избор на купувачот..