• Ново
Бебе Пети Clippers, 2 Брзини Деца Помине Тример Бебе Нокти Датотека за Полнење Не-Токсични за Нокти Трим(Сина)
zoom_in

Бебе Пети Clippers, 2 Брзини Деца Помине Тример Бебе Нокти Датотека за Полнење Не-Токсични за Нокти Трим(Сина)

DEN 417.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНИ】А во собата на бебето средување на ноктите алатки содржи 6 трајни мелење глави, која е побезбедно за бебиња. 【ПРАКТИЧНИ】2 брзини се достапни (R1=L1, R2=L2 R : десната страна L : левата страна), можете да изберете брзината на движење според вашите детето помине цврстина. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】бебето помине тример е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој е силен и издржлив. 【БЕЗБЕДНО И СИГУРНО】Сите бои на бебето пети ножици се нетоксичен, безбеден и еколошки. 【РАБОТАТ ТИВКО】На електрична бебе помине тример усвојува ултра-тивка дизајн, кој ефикасно го намалува работната бучава.Опис : Има проблеми во средување на вашите бебиња' нокти?Грижете се за повреда на вашите деца?Добро, тогаш зошто да не добивање на овој електрични бебе помине тример?Направени од високо квалитетен материјал, тоа е тешко и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и еколошки.Цврсти и издржливи sharping камен, повеќе безбеден за вашето бебе.Супер доста дизајн, ефикасно намалување на бучава кога се работи.Супер мини големина, може да се намали вашите деца' нокти насекаде без болка предизвикана од традиционалните помине clippers.Дојде и да добијат едно, а тоа ќе заштедите многу повеќе време и напори!!!Карактеристики : Направени од високо квалитетна ABS материјали, цврсти и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и еколошки.Супер доста дизајн, ефикасно намалување на бучава кога се работи. 2 брзини за опција(R1=L1, R2=L2 R : Десната страна L : Левата страна), можете да изберете брзината на движење според ноктите цврстина на вашите деца. 6 тешки и трајни мелење глави се вклучени во 1 сет, повеќе безбеден за вашите бебиња.Супер мини големина и лесни, може да го намали вашиот бебињата' нокти насекаде без болка предизвикана од традиционалните помине clippers.Спецификација : Состојба : Бренд new Material : ABSColor : Пинк / Сина (Изборен)Батерија : 2 x AA Батерии (Не се вклучени)Големина : 13.5 x 4.5 x 3cm / 5.31 x 1.77 х 1.18 инчен (Прибл.) Пакет се Вклучени : 1 x Електрични бебе помине тример 6 x Мелење глави 1 x англиски јазик прирачник за корисникот Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Ве молиме имајте оперативни за повеќе од 10 минути.

Condition:
Brand new
Material:
ABS
Color:
Pink / Blue (Optional)
Battery:
2 x AA Batteries (Not included)
Size:
13.5 x 4.5 x 3cm / 5.31 x 1.77 x 1.18 inch (Approx.)  
Package Included:
1 x Electric baby nail trimmer :
6 x Grinding heads :
1 x English user manual :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :
Please keep operating for more than 10 minutes. :

Избор на купувачот..