• Ново
РАБОТИ ДЕВОЈКА Јога Резервоарот Блузи, за Жени Вграден Градник, Тренингот Исече Спортски Маици Плус Големина Activewear
zoom_in

РАБОТИ ДЕВОЈКА Јога Резервоарот Блузи, за Жени Вграден Градник, Тренингот Исече Спортски Маици Плус Големина Activewear

DEN 386.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Најлон, 12% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење. √СЛОБОДНИ ДА БИДЕ РЕЗЕРВОАРОТ : РАБОТИ ДЕВОЈКА Жените Тренингот Блузи е дизајниран за јогиите.Одликувајќи се со широк спектар на светли бои и видови, овој исече резервоарот на врвот ќе донесе вашето чувство за стил на вашиот тренингот.Црисс-крос racer назад ремени дизајн нуди екстра назад поддршка, ви овозможува да се движи без ограничување.Капки-како се назад дизајн разубават задниот крива, нагласи шармантна личност, зголемување на модата секси стил. √РЕЗЕРВОАРОТ БЛУЗИ СО ВГРАДЕН ГРАДНИК Совршен за Б/В Чаши : Поместена градник built-in обезбедува дополнителна поддршка во сите вистинските места, така што може да заврши само како силен како ти почна и дизајн со пластични чаши за природен опсег на движење.Отстранлив Влошки за практично оспособување .Тоа е внатре под-биста рака ефикасно спречува градите од шири нанадвор и обезбедува градите регионот со одлична поддршка за да креирате секси и убаво тело линии. √РЕЗЕРВОАРОТ ВКЛУЧЕНИ : Отстранлив Чаши/ Целосна Покриеност/ Тесни се Вклопуваат/ Лажичка Деколте/ Strappy-Убавина Назад.Strappy Crisscross Јога Блузи избрана Лесни, Еластичен, Влага-wicking, Четири-насочно водат моќ ткаенина бидете кул и сува.Широк Рамо Ремени даде повеќе удобно за рамо со добра поддршка и околу Врат дизајн обезбедува доволно покриеност ,го прави да се наведнуваат безбедно. √МОРА да ИМААТ СУШТИНСКО значење ВРВОТ : Ако сте во потрага за сестрано racerback резервоарот на врвот,не гледам понатаму.Долго резервоарот блузи, за жени е совршен за одење, трчање, јога, било кој тип на тренингот или фитнес активности поврзани, или секојдневна употреба.Кога станува збор за спортски градник резервоарот врвот, ова дефинитивно ќе одговара на вашите потреби.Варијанта бои се лесни за да одговара на секој тип на РАБОТИ ДЕВОЈКАТА јога панталони, capris и шорцеви. √100% ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГА : Резервоарот Блузи, за Жени од ТРЧАЊЕ ДЕВОЈКА нудат целосна наплата без прашање во рок од 30 дена од купувањето.Ние исто така нудиме Високо квалитетни Услуги на Клиентите за да се направи вашето купување Без Вашите Грижи.Додади ја оваа јога врвот на вашата количка со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да се купи тоа сега!.Боја : Црна | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Избор на купувачот..