• Ново
Dixon TBC-325 Т-Топ Менгеме, 3.016 - 3.312, 3-4 W x 0.025 Т
zoom_in

Dixon TBC-325 Т-Топ Менгеме, 3.016 - 3.312, 3-4 W x 0.025 Т

DEN 1833.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бренд Име|Dixon Вентил & Спојка#MFR Дел Број|TBC-325#UNSPSC|31162906#Item|Т-Топ Менгеме#Номинална Отворање Големина|3.016 - 3.312 Инчен#Ширина|3-4 Инчен#Дебелина|0.025 Инчен#вртежен момент Оценка|70 Инчен-lb#Одделение|300#Бенд Материјал|Нерѓосувачки Челик#Гром Материјал|Легиран Челик.Dixon 3.016" - 3.312" Т-топ менгеме на 3-4" ширина и 0.025" дебелина.

Избор на купувачот..