• Ново
Energizer Батеријата LR54/189 Алкална 2-па, 235272
zoom_in

Energizer Батеријата LR54/189 Алкална 2-па, 235272

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ова е Energizer Алкална Батерија LR54/189 1.5 V 2-блистер [EN-639320] Energizer алкална батерија, модел LR54/189, 1.5 Volt. 2 Батерии во блистер пакување.Еквивалент модели : 10 GA, 89 A, AG10, Б'LR54, G10 A, GP189, L1130, L1131, LR1130, RW89, S1131 E, V10 GA.

Избор на купувачот..