• Ново
Aulzaju за iPhone 11 Про Max Симпатична Bling Жена Телефон Случај со Прстен Стојат Луксузни Елегантни Стилски Тешко Дијамант Солиден Мермер Браник Покрие со Искра Beaded Телефон
zoom_in

Aulzaju за iPhone 11 Про Max Симпатична Bling Жена Телефон Случај со Прстен Стојат Луксузни Елегантни Стилски Тешко Дијамант Солиден

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Отстранлив Прстен Носителот] : 360 степени ротирачки кристал камен прстен стојат доаѓа seprately кој е вашиот избор за да го стави на или не,може да се користат за декорација со било кој друг телефон случај ви се допаѓа само со пилинг исклучување на филмот на штандот,многу корисно за гледање телевизори и спроведување од страна на прсти. [Вратот Чипка Beaded Рака Lanyard] : убава и bling долго рака со случајот може да се користи во секој момент и состојба, особено кога сте зафатени со твоите раце,зачувај вашето време за наоѓање на вашиот телефон. [Classic Мермер Мрежа Дизајн] : mable стил со мрежа ќе биде секогаш на повеќето модерен модел во секое време,застана на работ и shockproof воздух перница може да им даде на вашиот телефон дополнителна заштита.Ќе нема повеќе да се грижите за вашиот нов телефон кршење,кристално кристал прст стојат Прикажи ги исклучите вашиот стил со сјаат кои го прават вашиот телефон забава и шик. [Holorgraphic IMD Вештини] : IMD технологија ќе им помага на телефонот случај задржи нејзиниот изглед за долго време, анти-жолта и анти-прст,Што е уште поважно,сјајни материјали ќе сјајна и bling цело време од различни агли. [Доста Елегантен Стил] : елегантни гламурозна телефон случај специјално дизајнирани за iphone 11 про max 6.5 инчи.

Избор на купувачот..