• Ново
2 ПАРЧИЊА/Сет на 28 Шуплини Домино Смола Калапи, Силиконски Калапи за Смола Комплет Двојно Шест Епоксидна Мувла DIY Занает, Personlized Домино Игра Уметност Мувла со 5 Бои Сј
zoom_in

2 ПАРЧИЊА/Сет на 28 Шуплини Домино Смола Калапи, Силиконски Калапи за Смола Комплет Двојно Шест Епоксидна Мувла DIY Занает, Personlized

DEN 143.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Домино Смола Мувла Поставите】 ќе добие 2 парчиња епоксидна мувла и 5 бонбони бои, сјај sequins.Двојно шест домино калапи,одлична за кастинг епоксидна смола и ув смола. 【Големина】 Мувла големина е од 8 инчи/20.5 cm x 4.4 инчи/11.2 cm;Секој готовиот производ големина за 2inch x 1inch x 0.3 инч. 【Уживаат во Слободното Време】 Едноставна за сите смола љубовници дури и ако тие се нови смола, уживаат во смола креации и да поминуваат повеќе време со семејството, пријатели, љубовници или деца, својата идеален подарок за нив!Одлично за Божиќ, денот на благодарноста, birthday (роденден), партија торта, одмор подарок;Има голема забава игра време со вашето семејство ќе ви помогне да се поврзат и да се разбереме еден со друг. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ : 】 : Вие само треба да ги извртуваат силиконска смола калапи и ослободување на вашата креација од вашиот калапи по смола е целосно излечени.Вашето парче доаѓа надвор од мувла лесно, без лепење, без кинење додека мувла одржува својата форма.Чиста калапи со сапун вода; чување ги подалеку од сонце и прашина. 【Без ризик Купување】 60 дена hassile-бесплатно враќање или политика за наплата ако не сте задоволни со Домино смола мувла или кое било друго прашање.Нашата служба за корисници тим ќе одговори во рок од 8 часа.Пакет се вклучени : 2 BUC Домино Смола Калапи, 5 Бонбони Бои, Сјај Sequins Material : silicone Color : Translucent The цел да се игра домино games To се посветам на децата згрижување и трпение, и да се обучуваат внимание,Тоа не само тестови на учесниците физичка сила, издржливост и сила на волјата, но, исто така, cultivates учесниците интелигенција, имагинација и креативност.ВАЖНО NOTE1. Домино калапи поставени се погодни за кастинг смола само, не за обложување смола. 2. Не користите факелот и топлина пиштол да pop-балони додека смола во калапи, тоа ќе сигурно штета на силиконски калапи.

Избор на купувачот..