• Ново
ТРЕНДИ ДЕН КРЕАЦИИ - Перат Пишам Влошки за Кучиња - Обновливи Кутре Обука Влошки - 2 Пакет Куче Обука Влошки - Куче или Мачка Кревет - Whelping Влошки Куче Кинолошки или Га?
zoom_in

ТРЕНДИ ДЕН КРЕАЦИИ - Перат Пишам Влошки за Кучиња - Обновливи Кутре Обука Влошки - 2 Пакет Куче Обука Влошки - Куче или Мачка Кревет

DEN 959.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔ РАЗНОВРСНА - Обновливи крупните - 36" x 48"куче медиокритет милениче обука влошки , употреба во куче кинолошки & куче гајби за големи кучиња , како whelping влошки & инконтиненција кревет влошки & водоотпорен кат мат за домашни миленици. ✔ ЕКСТРА ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ - XXL Овие куче пишам влошки се дарежлива големина & може да се користи како куче кревет за гајба или како водоотпорен куче подлога. ✔ ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ & МАШИНА ПЕРАТ - Овие не се лизга премија за обновливи кутре пишам влошки се ултра абсорбента обука влошки за кучиња.Еко-пријателски перат пишам влошки за кучиња повеќе поекономична од влошки за еднократна употреба. ✔ СТИЛСКИ И НЕУТРАЛНА БОЈА – Дали сте модерни, традиционални и еклектична или едноставно љубов селски земја шарм, ние дизајниравме нашите перат кутре влошки во трендовски неутрален сива да се вклопуваат во боите на вашиот дом со леснотија. ✔ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - ги Сакам, или ние ќе ги купите назад од вас.Вашето задоволство со нашите обновливи пишам подлога е наш приоритет.Додадете овие да количката денес!.Заштита на текстил со овие душеци.Имајте куче гајби чисти со душеци кои се вклопуваат куче гајби.Може да се користи за да се заштити вашиот автомобил простори дали се подигне или автомобил места.Заштита на подовите во текот whelping.

Избор на купувачот..