• Ново
DAZONE Палета Џек, M25 Тешки Прирачник Палета Камион 5500 lb. Рака Палета Џек Лифт 27x 48 за Утовар, Истовар и Ракување palletized Стоки во Магацин Клупа Супермаркет Работилници и Д
zoom_in

DAZONE Палета Џек, M25 Тешки Прирачник Палета Камион 5500 lb. Рака Палета Џек Лифт 27x 48 за Утовар, Истовар и Ракување palletized

DEN 20280.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Палета Џек Камиони.Увезени. 【Вилушка Големина на Палети Џек】27" целокупната работна ширина (14.4" помеѓу гранки), 48" долго предници со прилагодлива висина 2.95"- 7.5" работна дозвола. 【Мултифункционален Ергономски се Справи со】Ергономски A-се справи со 3 позиција за контрола на рачката на менувачот со кревање подигне, пониски и неутрални места за палети камион. 【Лесно да се Работи】Полиуретан рициново палета камион тркала нудат лесно маневрирање, 7" артикулирани палета џек тркала со 220 степен волан агол, лесно 55° радиус на вртење. 【Сила & Издржливост】Засилен роботски заварување технологија обезбедува палета џек камион супериорен заврши и целокупната структурни издржливост. 【Одлична Услуга】Одлична гаранција и сервис едноставност со лесно заменливи и лесно достапни палета џек камион замена на делови.

Избор на купувачот..