• Ново
2600mAh Li-ion Батерија за Замена за Fuji Portaflow-C FSC-3 Ултразвучно F Portaflow-C Ултразвучно испитување на Протокот Мене FSC FSCS10A3-00Y FSCS10A2-00Y FSCS10A4-00Y FSC4 Portaflow-C FSC-4 Ултразвучно F FSC3 FSC
zoom_in

2600mAh Li-ion Батерија за Замена за Fuji Portaflow-C FSC-3 Ултразвучно F Portaflow-C Ултразвучно испитување на Протокот Мене FSC

DEN 736.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одговара Модел : Portaflow-C FSC-3 Ултразвучно F Portaflow-C Ултразвучно испитување на Протокот Мене FSC FSCS10 A3-00 Y FSCS10 A2-00 Y FSCS10 A4-00 Y FSC4 Portaflow-C FSC-4 Ултразвучно F FSC3. Дел Број : FSC.Спецификации : Капацитет : 2600m Ah, ПОТ : 19.24 Пот, Тип : Li-ion, Напон : 7.4 V. Квалификации : Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3,и MSDS.По Продажба на Услуги : Ние и ветуваме на целосна наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Бренд : Fuji - Компатибилни Модели : Portaflow-C FSC-3 Ултразвучно F Portaflow-C Ултразвучно испитување на Протокот Мене FSC FSCS10 A3-00 Y FSCS10 A2-00 Y FSCS10 A4-00 Y FSC4 Portaflow-C FSC-4 Ултразвучно F FSC3 - Дел Број : FSC СОВЕТИ : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и дел број одговара на вашиот основно батеријата пред да ја купите.Ако не сте сигурни,pls-маил до нас,Ние може да понуди валидна предлог.За НАС : Ние сме професионални батеријата снабдувач.Ние нудиме повеќе од 10.000 видови на батерии, за дигитални фото апарати, camcorders, PDA, MP3 плеери, преносни Двд-а, тетратки & лап-топ компјутери, GPS, Мобилни / Мобилни телефони, итн.Било какви прашања, ве молиме испратете e-mail на нас.ние ќе ви даде професионален предлози.

Избор на купувачот..