• Ново
Dehua Порцелански 7 Pc Керамички Доброто Сет Бела и Сина Порцелан-#2
zoom_in

Dehua Порцелански 7 Pc Керамички Доброто Сет Бела и Сина Порцелан-2

DEN 1332.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 Доброто сервер и 6 чаши.Големина : шишето : 1.85" Кол.(калибар) 5.95"Х. купот : 1.95"Кол. 1.75"H. Капацитет : шишето : 250 ML.Куп : 40 ML. *Бамбус фах не е вклучено*.Доброто во собата е микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Комплет вклучува 1 Доброто Шише и 6 Доброто чаши.Шише големина е : 1.85" Кол. 5.95"Х. купот големина е : 1.95"Кол. 1.75"Х.

Избор на купувачот..