• Ново
BAIJIAXIUSHANG-ТИТЕ SBR20 Линеарна Железнички Сет: SBR20 Линеарна Водич Железнички Слајд Вратило Род Било Должината + 4pcs Линеарна Имајќи Блокови за CNC Рутер Линеарни Водичи (Бо?
zoom_in

BAIJIAXIUSHANG-ТИТЕ SBR20 Линеарна Железнички Сет: SBR20 Линеарна Водич Железнички Слајд Вратило Род Било Должината + 4pcs Линеарна

DEN 1260.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа линеарна железнички водич блок е многу безбедноста и практично да работат, со кодот за типот на лизгачот за одредување на владата им овозможува на врската помеѓу лизгачот и железнички да биде поцврсто и да го намали триењето.Со линеарна железнички тоа може да се постигне висока прецизност линеарно движење под високо оптоварување услови.Лизгачи се широко се користи во прскање опрема, CNC машина алатки, обработка центри, електроника, автоматизација на машини, текстилни машини, автомобили, медицинска опрема, печатење машини, пакување, машини, машини за машини, отворање на мувла.Пакетот Вклучува : 2 парчиња SBR12 L..mm Линеарна водич+4pcs SBR12 UU 2 парчиња SBR16 L..mm Линеарна водич+4pcs SBR16 UU 2 парчиња SBR20 L..mm Линеарна водич+4pcs SBR20 UU.

Избор на купувачот..