• Ново
BDEALS 5 pc PK Томас Стоматолошки Инструменти Сет
zoom_in

BDEALS 5 pc PK Томас Стоматолошки Инструменти Сет

DEN 290.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

5 pc PK Томас Стоматолошки Инструменти во собата.Нерѓосувачки Челик.Одличен Квалитет. 5 pc PK Томас Стоматолошки Инструменти поставени Сет Вклучува : Pk Томас восок пополнување #1 Pk Томас восок цемент #2 Pk Томас ДЕ Восок #3 Pk Томас двојно заврши восок #4 Pk Томас двојно заврши восок #5 Одлични Квалитетни Нерѓосувачки Челик.

Избор на купувачот..